Distanču slēpošana Lapzemē + video

Šī ziema joprojām nevēlas atkāpties un, bet man ar to tā pat nepietiek un kā jau katru gadu arī šogad mazu daļiņu no ziemas pārlaižu nevis siltajās zemēs, bet Lapzemē aiz polārā loka. Šajā sezonā Lapzemi izdevās apciemot pat 2 reizes – Ziemassvētkos un pavisam nesen Marta sākumā.
Abus šos braucienus organizēju ar AdventureLab komandu un mūsu biedrības draugiem pievienojās arī jaunas sejas. Kārtīgi izslēpojāmies gan ar distancenēm, gan arī Yllas kalnā ar snowboardu un slaloma slēpēm, vakaros atpūtāmies pirtiņā un mierinājām sagurušos muskuļus ar kontrastprocedūrām sniega kupenās un vienkārši pavadījām perfektu atvaļinājumu Ziemas paradīzē Lapzemē.

Brīvdienās samontēju arī Distanču slēpošanas video no Marta brauciena, bet rindā vēl gaida kalnu slēpošana. Brauciena bilžu galerija jau publicēta Adventure Lab Facebook lapā, kā arī dažas pievienoju zemāk..

Lapzemes distanču slēpošanas brauciena bildes.
Yllas, Lapland, Finland

4 domas par “Distanču slēpošana Lapzemē + video

 1. Sveiki!
  Mums ar doma uz Somiju janvārī aizbraukt paslēpot ar distnacenēm. vai varētu ieteikt guļamvietas (arī kur meklēt). Kādas izmaksas vidēju uz vienu cilvēku Jums sanāca? Un cik laicīgi visu rezervējāt?
  Paldies!
  P.S. Video pielika punktu uz i, ka ir jābrauc 🙂

  1. Sveika, Evisa!

   Plānot vajadzētu kādus 2-3 mēnešus pirms tam, jo tad ir lielāka iespēja izvēlēties mājiņu pēc savām vēlmēm. Cenas ir ļoti dažādas un atkarīgas no slēpošanas kūrorta(kas Lapzemē ir lielā skaitā), distancei līdz kalnam, mājiņas lieluma un ērtībām. Vislabāk protams šajā gadījumā palīdzēs māte Google 😉

   Bet ja ir vēlme, tad droši vari pievienoties mums un braukt uz Lapzemi kopā
   http://www.adventurelab.lv/aktivitates/ziemassvetki-lapzeme-2013

 2. Paldies par uzaicinājumi, bet visiem brīvāks pēc Jaunā gada! Man te ieteica šādu lapu: http://www.lomarengas.fi/en?resetSearch=true
  Primoreizi nespēju sadraudzēties ar māti google Somijas sakarā, laikam tāpēc, ka nezinu kurā virzienā jāmeklē 😀
  Vai vari ieteikt kuru no vietu Lapzēmē labāk izvēlēties? Mums vajag, lai to distanču slēpošanas trašu būtu pavairāk, kura no vietām ir visdraudzīgākā tieši distanču slēpošanai?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s