Dienvidamerika – Ekvadora Janvāra beigās – raftings un kalnu velo nobraucieni

Chau,

Nu jau kādu laiku būšu pavadījis Ekvadorā, bet laikapstākli nav tie labākie. Pietrūkst saules!
Image
22-23.01.2013
6:00 no rīta esmu Guayaquil autoostā (modernākā kādu esmu redzējis D-amerikā) un tur pavadu 3 stundas gaidot hostu Pepe. Pēcpusdienā devos apskatīt pilsētas centru un Escuela Superior Politécnica del Litoral kuras pagalmā var apskatīt milzīgos brunurupuchus un nav pat jādodas uz Galapagu salām 🙂
Nākamajā dienā pavizinājos apkārt pa pilsētu, bet tā arī neko prātīgu nesadaríju.

ImageImage

 

Raksta turpinājums _>_>_>_>_>_>_>_>>>

Image

ImageImageImage

24-25.01.2013
Divas dienas pavadīju tūristiem pilnajā Montañita (http://en.wikipedia.org/wiki/Monta%C3%B1ita,_Ecuador), bet ar laiku neveicās vainu līst lietus vai ir apmācies, bij jāker momenti kad uzspīd saule.

Image

Image

26.01.2013
No rīta devos uz Puerto Lopez (http://en.wikipedia.org/wiki/Puerto_Lopez), kas tiek dēvēta par “The Poor Man’s Galapagos”. Ar motorlaivu devos tūrē uz Isla Salango, kur snorkelēju un pabraukājos ar jūras kajaku.

ImageImage

27.01.2013
Visu dienu pavadīju celā. No Puerto Lopez uz Guayaquil un tad tālāk uz Baños, bet pārbrauciens ar savu pārsteiguma momentu. Uz autoostā iegādātās biletes bija uzdrukāts galamērķis Baños, bet pilsētā Ambato autobusa vadītājs saka ka man jākāpj ārā, jo autobuss neiet uz Baños. Vadītājs norāda uz ielas stūri kur man jāgaida autobuss uz Baños un iedod 1 USD biļetei. Pēc 10 minūtēm autobuss ir klāt un stundas laikā esmu nokluvis galamērkī!

28.01.2013
Esmu Baños, kas tiek uzskaīta par Ekvadoras piedzīvojumu galvaspilsētu.
Tad nu meklēju sev piedzīvojumu un devos raftingā pa Pastaza upi (3 kategorijas krāces). Lai nobraucienu padarītu interesantāku, gids deva komandu visiem sasēsties vienā laivas malā tieši pirms lielākas krāces un laiva tika apgāzta. Tad nu kādu laiciņu nācās pavadīt zem ūdens, kamēr atbrīvoju iesprūdušo kāju! Bet 3 minūšu laikā laiva bij apgāzta atpakaļ un turpinājām nobraucienu.

ImageImage

29.01.2013
Par 6 USD iznomāju velosipēdu uz visu dienu un devos izbraukt pa ūdenskritumu ceļu (Ruta de las Cascadas). Aizbraucu līdz ciemam Mera, kas ir 42 km attālumā no Baños, atpakaļ gan vairs negribēju mīties, jo celš lielākoties būtu pret kalnu. Sagaidīju autobusu ar kuru aizbraucu atpakaļ uz Baños. Un nedaudz pabraukāju pa pilsētas apkārtni.
Vakarā uz termālajiem baseiniem atpūtināt kāju muskuļus.

ImageImageImageImageImageImage

30.01.2013
Pēc iepriekšējās dienas sportiskajām aktivitātēm nedaudz sāp kājas, tādēl visu dienu pavadu pilsētā.Image

31.01.2013
Biju ieplānojis izbraukt ar vilcienu (http://trenecuador.com/), bet kad ierados Riobamba dzelzceļa stacijā uzzināju ka vilciena nav un vispār mājas lapā norādītā informācija ir nekorekta, jo daudzi maršruti neeksistē, kā arī dienas un laiki ir pavisam citi.
Sāku meklēt citas iespējas ko sadarīt pilsētas apkārtnē un atradu nobrauciena iespējas no vulkāna Chimborazo (http://www.probici.com/1day_chimborazo.php?dato=chimborazo).

Image

01.02.2013
No rīta 8:30 no hostela mani savāc gids un dodamies uz vulkānu Chimborazo (http://en.wikipedia.org/wiki/Chimborazo_%28volcano%29). Nonākot galapunktā uzkāju līdz augstajai nometnei 5000 metru augstumā kur padzēru kafiju.
Braucienu sāku no bāzes nometnes, kopumā nobraucu 36 km pa visdažādākajiem segumiem. Kārtējā adrenalīna deva saņemta un varu doties tālāk. Vakarā autobuss uz Latacunga.

ImageImageImageImageImageImageImage

Dazhi secinājumi:
1) Nekas nenotiek laikā, viss vienmēr kavējas.
2) Informācija par autobusiem, vilcieniem, tūrēm, kas atrodama internetā, neatbilst patiesībai gan laiki citi, gan cenas citas. Ja kaut ko gribi uzzināt jāierodas kompānijas birojā!

Viena doma par “Dienvidamerika – Ekvadora Janvāra beigās – raftings un kalnu velo nobraucieni

  1. Gati, kā Tev izdodas saglabāt TIK labu frizūru visu laiku? Vienkārši perfekti nofrizēts pa tīro un visās galerijās! 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s