Dienvidamerika – Peru Janvārī – Lima, Dakāras rallijs

Chau, saulaini sveicieni no Peru pilsētas Piura.
Laikapstākli šeit: (http://www.weatherforecastmap.com/peru/piura/)

Image

01.01.2013

Biju plānojis doties uz Limu, bet tā kā autobuss neparādījās, nācās pavadīt vēl vienu dienu Cusco, kurā tā arī neko prātīgu nesadarīju.

02.01.2013

No rīta devos uz autobusu kompānijas biroju, lai atgūtu naudu par bileti, kā izrādās vini bija pārdevuši bileti uz reisu 1. janvārī, tikai man 🙂 Atguvis naudu devos pie cita pārvadātāja un iegādājos jaunu bileti.

ImageImage

03.01.2013

Pēc 22 stundu brauciena esmu nonācis Limā. Te nav autoostas, katram pārvadātājam ir savs birojs, kas diezgan apgrūtina bilešu iegādi. Pēcpusdienu pavadīju apskatot pilsētas centru, bet vakarā devos pie hosta Jhony, kā vēlāk izrādījās vins ir gejs 🙂

Image

04.01.2013

No rīta devos uz Dakāras rallija ciematu, pēc stundas stāvēšanas rindā lai iegādātos ieejas bileti, ticis ciematā mēgināju atrast detalizētāku info par ralliju, bet tur nekā! Apskatīju dalībnieku braucamrīgus un devos uz pilsētas centru, kur man hosts Jhony, kurš strādā par gidu, izrādīja pilsētas centru.

ImageImageImageImage

05.01.2013

Celos agri, jo pārvietošanās Limā ir loti laikietilpiga, lai dotos skatīties Dakāras rallija startu, bet cilvēku masas milzīgas, grūti kaut ko redzēt visur priekšā cilvēki. Tad nu izlēmu, ka pietiek man Dakāras rallija, to daudz labāk skatīties TV. Un vakarā ar nakts autobusu devos uz Huaraz.

Image

06.01.2013

Biju noguris pēc Limas tādēl, šajā dienā neko nedarīju. Nedaudz pastaigājos pa pilspetu un sēdēju hostelī augšuplādējot bildes.

Image

ImageImage07.01.2013

Šoreiz izvēlējos vieglāko celu kā iespējams apskatīt kalnus, par 45 PEN devos vienas dienas tūrē uz nacionālo parku Huascarān.

ImageImageImageImageImageImageImage

08.01.2013

Celos agri no rita 6:00 autobuss uz La Union – 4 stundas celā. Tad no La Union ar dalīto taksi uz Huanuco 3,5 stundas. 5 stundas pavadīju pilsētā un vakarā ar nakts autobusu devos Pucallpa. No vārda dienas svinēšanas nekas nesanāca, apēdu pāris kūkas kafejnīcā un tas arī viss.

ImageImage

09.01.2013
6:00 no rīta esmu Pucallpa, no mototaxi vadītāja noskaidroju ka šodien ir prāmis uz Iquitos. Sākotnējā informācija, ka tas attiet 10:00 un brauciens ilgst 4 dienas, tad nu ātri sagādāju visu nepieciešamo braucienam (šūpultīkls, plastmasas blodina, dakšinas un karotītes) un devos uz prāmi. Biletes cenā 100 PEN ir ieklauta arī ēdināšana.
Bardaks milzīgākais, cilvēku pilns citi kāpj uz klāja, citi krauj kravu, bet vienlaicīgi strādā arī celamkrāns. Kā jau ierasts – Peru nekas nenotiek laikā., izbraucam 12:00. Pēcpusdienā laiks noskaidrojas un var baudīt fantastiskos Ucayali (http://en.wikipedia.org/wiki/Ucayali_River) upes skatus.

ImageImageImage

Viena doma par “Dienvidamerika – Peru Janvārī – Lima, Dakāras rallijs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s