Kā atteikties no Rīgas Dinamo SMS?

Nu jau kādu gadu regulāri saņēmu SMS (MMS) no Dinamo Rīga, ko viņi parasti izsūtīja tieši 1h pirms spēļu sākuma, kas tiešām bija ļoti noderīgs serviss. Pēdējā laikā sms daudzums ir palielinājies, jo sūta dažādas citas ziņas par Dinamo, kuras var izlasīt internetā un nav pirmā prioritāte tās saņemt sms veidā. Kā arī šogad normālā kvalitātē internetā Dinamo spēles vairs nevar redzēt, tad arī ar to skatīšanos vairs tik labi neiet.

Līdz ar to vēlējos atteikties no šā pakalpojuma, bet nekur nevarēju atrast kā. Beigās izmēģināju nosūtīt uz viņa nr  1612 “stop” un saņēmu priecīgu ziņu, ka Mobilais Dinamo ir atslēgts.

Rigas Mobilais Dinamo sms mms sanemsana

LMT oficiālajā Dinamo lapā šo info diemžēl nevar atrast, var atrast tikai kā pieteikties.

Hokeja klubs Dinamo Rīga

LMT ir HK Dinamo atbalstītājs. Divreiz sezonā notiek arī LMT atbalstītas spēles, uz kurām tiek piedāvātas īpašas atlaides LMT klientiem.

Ja esi DINAMO Rīga fans un LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS klients, piesakies „Mobilais Dinamo” un bez maksas saņem savā mobilajā tālrunī ekskluzīvas ziņas no komandas un interesantākās fotogrāfijas. Lai reģistrētos hokeja jaunumiem, LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS klientiem, OKarte un Amigo lietotājiem ir jānosūta īsziņa ar tekstu DINAMO, maksājot parastās īsziņas cenu, uz numuru 1612. Lai nenokavētu mača sākumu, vienu stundu pirms katras DINAMO Rīga spēles „Mobilais Dinamo” lietotājs īsziņas veidā saņems atgādinājumu par mača sākuma laiku.

 Savukārt tiem LMT, OKarte un Amigo klientiem, kuri spēli vēros klātienē Arēnā Rīga, būs ekskluzīva iespēja stundu pirms mača sākuma ar īsziņas (SMS) starpniecību nosūtīt teksta novēlējumu savai komandai un tās spēlētājiem, un šie novēlējumi tiks parādīti uz arēnas videokuba gan pirms spēles, gan tās laikā. Arī novēlējumi DINAMO Rīga spēlētājiem sūtāmi uz numuru 1612, maksājot parastās īsziņas cenu. Teksta īsziņā jāraksta īss novēlējuma teksts, un vēlams arī norādīt arī savu vārdu, jo interesantākā novēlējuma autoram pienāksies veicināšanas balva.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s