Prāta Vētras koncerts “Vēl viena klusā daba” Jelgavā

Vakar bijām Prāta Vētras koncertā Jelgavā un kā parasti tikām pašā priekšā, un nezin kāpec esot prieksha parasti izņemas telefons no kabatas un gribas to iefilmet. Tad nu tapa ari šis video, un ja nu vēl kāds grib atcereties, cik labs koncerts bija, tad lūdzu.

Video redzamas vairākas dziesmas, bet lielāko daļu no tā aizņem Prāta Vētras uzstāšanās kopā ar Gustavo ar Tur kaut kam ir jābūt, kas samiksēts kopā ar Dziesmu manai pilsētai un arī Baltā Sensācija(White sensation), ar Prāta Vētras vecajām dziesmām tehno versijā un jaunizveidoto deju grupu Spridzeklītis.

Koncertā skanēja arī dziesma Īssavienojums, kurš kā jau iepriekšējā koncertā Arēnā Rīga skanēja ar visiem 3.pantiem. Video no koncerta Arēnā.

Informācijai: “Prāta vētras” koncerttūres laikā plānoti kopumā seši brīvdabas koncerti. Grupas nākamais koncerts notiks 3.augustā Ventspilī, 5.augustā – Saldū, 10.augustā – Valmierā, 12.augustā – Preiļos, bet Latvijas koncerttūres noslēguma koncerts paredzēts 17.augustā Rīgā, “Skonto” stadionā.

Viena doma par “Prāta Vētras koncerts “Vēl viena klusā daba” Jelgavā

  1. Nu redz, visa intriga pagaisusi, jo PV nav ļāvusi mēdijiem publicēt bildes ar to daļu, kur viņi baltajos kostīmos 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s