Krastmalas Kauss 2012 noslēdzies ar SeHīgo uzvaru

Pagājušajā 6.d 16.jūnijā jau 13. reizi pēc kārtas notika tradicionālās sporta spēles Krastmalas Kauss. Kā jau pēdējos gados ierasts pasākuma sportiskā daļa ir pārcelta sporta laukumā pie Svētes skolas, kur visi nepieciešamie laukumi tiek turēti ļoti labā stāvoklī. Šogad savu dalību šajās aktīvajās sacensībās apstiprinājuši bija 17 aktīvi jaunieši un pa kādam vidējās paaudzes dalībniekam(joks). Tā kā gadu gaitā dalībnieku meistarība ir izlīdzinājusies, tad šoreiz iztikām bez ierastajiem izlozes groziem un izliktajiem spēlētājiem un katram bija iespējas tikt vienā komandā ar jebkuru citu. Izlozējām 3 komandas, kas tad arī cīnījās par iespēju pacelt slaveno Krastmalas Kausu sev virs galvas:

Viens Lecīgais
Gatis, Atis, Māris E., Ieva Ze., Baiba

SeHīgie
Kārlis, Vilnis, Māris M., Andis, Laima, Santa B.

Zimbabve
Valdis, Haralds, Raivis, Zanda, Santa K., Elīna

Pasākumā piedalījās arī pāris aktīvi līdzjutēji
Zita, Gustavs, Edvards, Krišjānis, Alise

This slideshow requires JavaScript.

Volejbols(3 džeki + 2 meičas)
Pirmajā spēlē tikās Zimbabve un SeHīgie, un lai gan pēc pirmā seta izskatījās, ka SeHīgie tik pat vēsi apspēlēs Zimbabvi arī otrajā setā, tomēr

roka vairākas reizes notrīcēja un nācās spēlēt 3.setu un īsajā setā līdz 10 punktiem SeHīgie uzvarēja gana pārliecinoši. Lai gan SeHīgie bija labi iesildījušies, nākamajā spēlē Viens Lecīgais tomēr izrādījās labāks abos setos, lai gan iespēja aizķerties bija. bet Volejbola noslēdzošajā mačā Lecīgais diezgan pārliecinoši pārbrauca pāri Zimbabvei.

Futbols(3+2)
..iesākās atkal ar Zimbabves un SeHīgo dueli, kas bija gana spraigs mačs. Abas komandas uzbruka gana aktīvi un spēles otrajā puslaikā (2x5min bija), pēc Viļņa centrējuma soda laukumā, Andis ar galvu nometa bumbu Mārim, kas to raidīja garām vārtsargam. Līdz spēles beigām laiks bija palicis pietiekami maz, lai varētu sākt domāt par rezultātu noturēšanu, bet tad kļūdījās SeHīgo aizsardzība un rezultāts kļuva 1:1, kas arī noturējās līdz galam. Nākamajā mačā Zimbabvei izdevās sīvā cīņā ar 1:0 uzvarēt Vienu Lecīgo, bet noslēdzošajā mačā SeHīgajiem bija jāuzvar ar vairāk kā vienu vārtu pārsvaru, lai uzvarētu, ko arī veiksmīgi izdevās izdarīt katram džekam gūstot pa vārtiem un rezultāts 3:1 SeHīgie smaida.

Strītbols(2+1)
..kā disciplīna Krastmalas kausā parādījās pirmo reizi, un cerams, ka uz palikšanu. Spēle risinājās līdz viena komanda iegūst 11 punktus. Kā jau tradīcija arī šoreiz pirmo spēli izlozēja Zimbabve un SeHīgie, kura gan beidzās vienos vārtos, jo par spēles uzvarētāju nebija ne uz mirkli nebija šaubas un SeHīgie diezgan ātri sameta vajadzīgos 11p. Otrā spēle SeHīgajiem jau izrādījās daudz cietāks rieksts, jo zem groziem uz maiņām nāca abi garākie pasākuma dalībnieki. Rezultāts pie 8:8 tika izlīdzināts un spēli nācās izšķirt tikai pašā galotnē, ko ar veiksmīgu atbloķēšanos un precīzajiem pustālajiem tomēr SeHīgie paņēma, līdz ar to izcīnot jau 2.uzvaru.

Frīsbijs(2+2)
..jau tradicionāli noslēdz Krastmalas kausu un šoreiz arī nebija izņēmums. Lai apturētu SeHīgos no uzvaras kopvērtējumā Frīsbijā bija jāuzvar Vienam Lecīgajiem un SeHīgajiem bija jāpaliek pēdējā vietā, un arī tad uzvara kopvērtējumā tiktu dalīta, bet šoreiz nemaz līdz rēķināšanai tikt neizdevās, jo SeHīgie pierādīja savu komandas spēku un arī Frīsbijā citām komandām neatstāja nekādu cerību, līdz ar to Kauss nonāca laimīgo uzvarētāju rokās un jau 3.gadu pēc kārtas ceļojošais kauss nekur neceļos.. 😉

Kaut kad vēlāk varētu pievienot arī pa kādam video, bet pagaidām jāiztiek ar dažiem foto..