Airēšanas treniņš Lielupē +video

Aprīļa sākumā padzirdējām, ka tiek rīkotas ļoti interesantas airēšanas sacensības Gauja XXL(šobrīd viņu lapa nestrādā), kas ir garākais airēšanas maratons Eiropā. Respektīvi ir iespēja nobraukt 420km no Gaujas 452 km, ko tā līkumo Vidzemes augstienē, līdz pat ietek jūrā. Lielākā distance ir 420km, ko piedāvā veikt komandai kā stefetes posmus, bet individuāli vai pārī ir iespēja nobraukt 310km garu distanci, ko uzvarētājs pieveic apmēram 32 stundās. Tas jau, protams, ir par traku vienkāršiem airētājiem, kas laivo 2 reizes gadā – pavasarī nobrauc pa Amatu, bet reizi vasarā nobrauc 2 dienu plezīrā. Tāpēc bija ideja izmēģināt tā saukto Do Your Own XXL, kur katrs pats var izvēlēties distanci, un pēc katriem nobrauktajiem 50km ir iespēja finišēt vai turpināt sacīksti. Lai saprastu, cik tas smagi varētu būt uztaisījām 2 mazos treniņus – pirmais bija 14 km apkārt Pasta salai Jelgavā, otrs bija 27.5km pa Lielupi no Īslīces ietekas līdz Jelgavai.

Tā kā esmu ticis pie jaunas kameras, kas vēl nav apnikusi un joprojām gribas to izmēģināt, otrais treniņš tika arī nofilmēts un samontēts mazā filmiņā.

Diemžēl, lai gan fiziski jutāmies, ka esam gatavi piedalīties Gauja XXL, tomēr apstākļi sakrita, ka šogad tas neizdevās – varbūt nākamgad.

Mūsu maršuts un laiki:

This slideshow requires JavaScript.

Pielikumā interesants raksts angļu valodā no 2011.gada dalībnieka:
http://runforcongo.wordpress.com/2011/05/15/how-it-all-went-wrong-in-latvia/

3 domas par “Airēšanas treniņš Lielupē +video

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s