Tūrists pošas uz Indonēzija

Vēl tikai viena diena un ilgi gaidītais ceļojums uz Dienvid-Austrum-Āziju varēs sākties. Kopā esam ieplānojuši ceļot gandrīz mēnesi un mēneša laikā ir ieplānots izbraukt gana lielu maršutu, kur esam saplānojuši tikai galvenos pieturas punktus un pārējo maršutu plānosim uz vietas atkarībā no kuras puses pūtīs vējš.

Esam nokomplektējušies 4 ceļotāju sastāvā un somas gandrīz jau sapakotas. Uz visiem 4 mums būs kopā 4 lielās mugursomas – 80l, 65l, 55l un 35l, kā arī viena mazā 20l mugursoma pastaigām un īsākiem ceļojumiem.

No foto aprīkojuma līdz mums būs viena kārtīga spoguļkamera(liels paldies Guntaram), mazs Sony ziepjutrauks, un iPhone, ar kuru arī uzņemsim bildes un video, ar ko padalīties jau ceļojuma laikā.

Sāksim mēs 4.novembra vakarā ar lidojumu uz Londonu, un tā kā puse no mūsu grupiņas Londonā ir bijusi tikai caurbraucot, tad iesildīsim savu ceļotāju omu ar Londonas apskati 2 dienu garumā, bet svētdien no rīta jau sēdīsimies Saudi Airlines lidmašīnā, lai caur Saudu Arābijas galvaspilsētu Rijādu dotos uz Indonēzijas galvaspilsētu Jakartu.

Jakartā mums ir sarunāt Couchsurfing hosts, ar kuru kopā tad arī precīzi izplānosim mūsu ceļojuma pirmo daļu, jo mērķis būs no 6.novembra līdz 20.novembrim tikt līdz vienai no skaistākajām salām pasaulē Bali. Provizoriskais maršuts varētu būt šāds, bet kā jau teicu, viss būs atkarīgs no ceļavēja un ceļā satiktajiem cilvēkiem, vietējo sabiedrisko transportu, mopēdiem utt:

No Bali mēs lidosim uz Singapūru, bet tas jau ir pēc vairāk kā 2 nedēļām, tā kā informācija sekos.

Centīšos rakstīt kā mums tur klājas šeit Tūrista stāstu blogā, kā arī ja interesē tad droši seko līdzi arī arī manam Twitter kontam Twitter.com/turists, kur centīšos pēc iespējas biežāk pievienot kādu bildi vai info ko esam redzējuši vai darījuši.

Droši vari sūtīt savus jautājumus, komentārus, uzmundrinājumus gan twitterī, gan sms, gan arī rakstīt komentāros!

Neatvadamies!

8 domas par “Tūrists pošas uz Indonēzija

 1. Pēc somu izmēra spriežot Jums varētu būt pārāk daudz drēbju līdzi. Indonēzijā ir tik silts, ka 24/7 var staigāt šortos un t-kreklos. Visas garās bikses un jakas nostāv somā neizmantotas. No pieredzes saku 🙂

  1. Somās iepakoti arī guļammais(ja nu kas)..
   Un tā kā pirmās 2 dienas uzturamies Londonā, tad nākas ņemt līdz arī silto kārtu, plus meičas plānojušas arī iepirkties..

   Pēc tam uzrakstīšu kurš izmērs bija vispiemērotākais.. 😉

 2. you will travel to Bali? nice
  I’m from Bandung Indonesia …
  I’m Arturs Levics (KALVE) friend
  month of November until January 2012 I will go to Bali and stayed there

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s