Jaunā Kebab ēstuve Jelgavā – Royal Kebab

Jelgavā jau vairāk kā mēnesi darbojas Kebabu ēstuve ar nosaukumu “Royal Kebab” un tā kā esmu liels kebabu fans šis faksts mani iepriecināja jau brīdī, kad es pirmo reizi par to izdzirdēju un atlika tikai aiziet un to notestēt pašam. Bet pagāja vesels mēnesis, kamēr man tas izdevās.

Sākumā nekur nevarēja atrast informāciju par tās atrašanās vietu, zināju tikai ka tas ir kaut kur uz Lielās ielas. Vēlāk kāds man izstāstīja, ka tas ir bijušā maizes veikala vietā pie Centrālā laukuma pieturas virzienā uz Ozolniekiem. Vieta laba, pats centrs, bet galīgi neder autovadītājiem, jo nekur tuvumā nevar noparkoties – tas arī bija otrais iemesls, kāpēc bija nepieciešams vesels mēnesis, lai to notestētu. Un ir vēl trešā lieta – darba laiks, kas ir tikai līdz 19:00, jo parasti Kebabs vairāk asocējas ar vēla vakara vai nakts izsalkuma remdēšanu!

Bet tā kā kārdinājums bija liels to notestēt, tad pagājušajā nedēļā speciāli ieplānoju pēc darba aizbraukt, noparkot auto un ar kājām aiziet un iečekot kā tad tie Kebabi Jelgavā garšo un kāda tad tā ēstuve izskatās. Pirms rakstīt šo mazo aprakstu nolēmu, ka vēlreiz tas būtu jāapmeklē, lai mazinātu statistisko kļūdu, tad nu 6.d pēc Diždanča koncerta un pirms gaidāmās ballītes bija īstais laiks, kad ar džekiem aiziet kaut ko iekost.

Ieejot iekšā interjers un atmosfēra patīkami pārsteidza, jo viss izskatījās ļoti solīds, pie stila bija piedomāts un sajūtas likās ļoti patīkamas.  Kebabu cenas arī ļoti draudzīgas, lētākais Kebabs jau sākot no viena lata, bet jau jaudīgāki un satīgāki sākot no 1,39 LVL. Pie tam tiek piedāvāti arī komplekti ar frī un dzērienu.

Bija iespēja pagaršot dažādus Kebabus, dažāda izmēra un arī komplekta piedāvājumu un mans secinājums, ka starp vidējo un lielo kebabu nav tik liela atšķirība cik starpība cenā, tāpēc turpmāk ņemšu vidējos, kā arī komplektiem nedz kolas ne frišku daudzums arī neatšķiras, tikai kebaba lielums, tā kā komplektus arī izvēlēšos vidējos. Izbaudīju arī vidēji aso un aso kebabu un jāsaka, ka vidēji asajam prasījās būt asākam, bet asais bija par asu, tā kā grūti pateikt kas būtu vidusceļš, tas laikam būs atkarībā no garastāvokļa.

Pirmajā reizē, kad pirku vidējo kebabu pie letes strādāja abi īpašnieki un jau tad likās, ka gribētos, lai process ritētu raitāk un nemaz nerunājot par otro reizi, kad bijām 6 izsalkuši džeki, kas gribēja 6 komplektus un bija tikai viens kebabu meistars , tad nācā gaidīt krietni ilgāk, bet kad tikām tiem kebabiem klāt tie pazuda 3x ātrāk kā gatavojās.
Bet paēst varēja labi un garšīgi!

This slideshow requires JavaScript.

Rezumē:

Plusi
+ Garšīgs
+ Cena, un price/performance
+ Eleganti noformēta vietiņa, patīkami atrasties

Mīnusi
– Nav fastfood, ilgi jāgaida
– Nevar piebraukt ar auto
– Darba laiks vairāk piemērots Jelgavas studentiem pusdienlaikam
Ieteikumi
Ēdienu piegāde uz mājām un strādāšana vakaros, it sevišķi 5.d un 6.d!

 

9 domas par “Jaunā Kebab ēstuve Jelgavā – Royal Kebab

  1. Neteiktu vis! Saliidzinoshi ar citiem kebabiem tur ir maz galjas, meerce biezhi no videeji asas tiek uztaisiita ljoti asa! un jaaa laiks – paaraak ilgi! jaunaa iismatainaa paardeveeja diez ko runiiga arii nav…

  2. LABAIS APRAKSTS. īstenībā, cik tur ir būts, ilgi nav sanācis gaidīt. kebabi riktīgi garšīgi un sātīgi. brīnums, ka te dažiem gaļas par maz licies. vienmēr ņemu lielo kebi un nekad nav pietrūcis:) veiksmi darboņiem

  3. To vispar nevar nosaukt par kebabu! Vispirms kursh eda kebabu arzemes pie turkiem zin ka tas izskatas! un kads ir pec garshas! vairak reizes nemu pusaso bet bija tiri ljoti ass. Treškart tur pie meitenem vienmer kaut kadi pushi sez un laikam vini aizmirs ka jastrada neviss pljapat! vienmer var redzet ka vini smeke no pagalma spuses un pec tam diezvai mazga rokas! apkalposana ir nekada! iun protams gandzri visur kur ir kebabs strada turki neviss mazas meitenes kuras neprot to pagatavot!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s