SEBastians uzvar Lūzumpunkts organizētajās Pilsētas Medībās

Jau pagājis kāds laiciņš kopš plūcām laurus Lūzumpunkts organizētajās Pilsētas Medību sezonas kopvērtējumā, bet tā arī pašam neizdevās saņemties un uzrakstīt, kādu rakstiņu par šīm sacensībām. Kamēr vilcinājos, tikmēr kolēģes no mārketinga to izdarīja manā vietā un es ar prieku ar to padalos. Pievienoju arī linku uz galeriju ar pāris bildēm no šī pasākuma:

Luzumpunkts 2010.gada sezona

Kā jau iepriekš rakstījām, SEB komanda šogad ieguva pārliecinošu uzvaru uzņēmumu stratēģiskajās sacensībās „Accenture S3” šī gada septembra sākumā. Taču pirms un pēc tam SEB komanda, kas rotājās zem nosaukuma „Sebastians”, piedalījās arī vēl citās, vairāku mēnešu garās sacensībās „Pilsētas medības”, kas noslēdzās tikai aizvadītajā nedēļā un kurās par uzvarētājiem tika atzīti mūsējie.

SEB aktīvie kolēģi – Kaspars Zvirgzdiņš, Harijs Kovaļevskis, Jānis Zaumanis, Andis Zeidmanis un Ilze Bukulde -, ekipējušies ar lukturīšiem, riteņiem un citiem piederumiem, metās sacensību piedzīvojumu virpulī vairāku mēnešu garumā. Kopā bija 16 sacensību posmi, kuru laikā komandas dalībniekiem bija iespēja ne tikai pārbaudīt savas komunicēšanas, bet arī orientēšanās un darba dalīšanas prasmes.

“Pilsētas medības” nav ātruma un izturības sacensības, tādēļ liela nozīme ir izvēlētajai stratēģijai un komandas atjautībai. Katra posma ilgums bija 2-3 stundas, kuru laikā bija jāsalasa pēc iespējas lielāks punktu skaits. Mūsu aktīvistiem tas ir izdevies 7 posmos, un tā kā kopvērtējumā tika ņemti 10 labākie posmi, tad godam nopelnīta pirmā vieta!

Katrā no sacensību posmiem tika izmantots kāds no pārvietošanās līdzekļiem, kas nedrīkstēja būt auto. Šajā piedzīvojumā tie bija: velosipēds, skrituļslidas, laivas un, protams, K2 jeb ātrās kājiņas :).

“Runājot par spilgtākajām atmiņām no veiktajiem uzdevumiem, varu minēt uzdevumu, kurā vajadzēja nofotografēties tramvaja vadītāja krēslā. Sākotnēji šī uzdevuma izpilde likās nereāla, bet viss izdevās! Mēs vairākkārt bijām patīkami pārsteigti par cilvēku atsaucību un draudzīgumu, sacensību laikā mūs gan nēsāja uz rokām, gan ļāva atvilkt elpu džakuzi 🙂 Nevaru nepieminēt, ka daži no mums pirmo reizi paviesojās arī solārijā! Protams, bija arī ne pārāk sarežģīti, tomēr amizanti uzdevumi – piemēram, nofotografēties ar divām meitenēm peldkostīmos. Visi vīriešu kārtas pārstāvji šo uzdevumu ar prieku steidza pildīt….,” iespaidos dalās komandas dalībnieks un virzītājspēks Kaspars Zvirgzdiņš.

„Noteikti iesaku arī citiem izmēģināt piedalīties gan „Pilsētas medības”, gan S3 sacensībās! Tas ir lielisks veids, kā gūt pozitīvas emocijas, iepazīt tuvāk kolēģus un gūt neaizmirstamus piedzīvojumus. Tāpat abas sacensības ir veids, kā uzlabot loģisko domāšanu un iemācīties ātri rast nestandarta risinājumus! Nākamajā gadā aicinu visus kolēģus atsaukties aicinājumiem pieteikties S3 sacensībās, jo domāju, ka arī nākamajā gadā SEB S3 komanda piedalīsies „Pilsētas medības” sacensībās, lai sagatavotos S3 sacensībām un lai rudenī lieliski noslēgtu vasaras sezonu.”

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s