Studentu dienas 2010 Jelgavā

Nu jau tradicionāli pāris dienas pirms Latvijas valsts svētkiem un tiešu uz Uģi vārda dienu 17.novembrī Jelgavā norisināsies viens no lielākajiem studentu pasākumiem Studentu Dienas 2010, ko pēc iespējas cenšos arī apmeklēt. Arī šajā gadā lielākais šī pasākuma atbalstītājs ir SEB bankas Studentabanka, un tā kā man ir zināmas pazīšanās šajā jaukajā bankā, tad biļetes uz šo pasākumu jau esmu rezervējis arī šogad.

Bet ne jau tikai iespēja nahaļavu apmeklēt šo pasākumu mani aizvedīs uz Studentu dienas noslēguma ballīti.

Pirmkārt, jau man interesē kā izskatās jaunais Zemgales Olimpiskais centrs, kas ir uzbūvēts Pārlielupē un kuram pagaidām man ir iznācis braukt tikai garām. Šogad šis pasākums notiksies jaunajā ZOC, jo Jelgavas sporta halle ir slēgta sakarā ar ugunsgrēku halles kafejnīcā un to, ka ugunsdzēsēji tajā ūdeni nežēloja un halles grīdu sedza bieza ūdenssega!

Otrkārt, pasākums solās būt tīri ok, jo pasākuma Noslēguma koncertā šogad piedalīsies Latvijas roka un populārās mūzikas smagsvari kā Labvēlīgais tips, Credo, Tumsa un Dzelzs vilks! Pasākums sāksies 22:00, biļetes pa 3,50 LVL varēs iegādāties pie halles un mūziķi sāks spēlēt pusnaktī. Vēl būs arī otra skatuve ar dj, tā ka būs labi!

Pievienoju arī oficiālo pasākuma programmu!
15. novembrī norisināsies starptautiskā pārrobežu projekta „Baltu vienotība zem Saules” aktivitātes, tostarp – studentu labdarības koncerts veco ļaužu pansionātā.

16. novembrī turpināsies projekta „Baltu vienotība zem Saules” pasākumu cikls „Baltu studentu rudens pēcpusdiena”, kura ietvaros notiks studentu mākslas darbu izstādes atklāšana, kā arī vairāki semināri un oratoru konkurss. 16. novembra vakarā jau otro gadu pēc kārtas notiks vienas nakts nometne „Studentu Zaļā nakts”, ko organizē LLU SP kopā ar Latvijas Zaļo punktu un kurā piedalīsies Latvijā pazīstami lektori, kā Sandijs Semjonovs, Anitra Tooma un citi. Šī diena noslēgsies ar Studentu dienas Ieskaņas balli Jelgavas pilī, kur uzstāsies Lauris Valters un grupa „Galdi”.

17. novembris aizsāksies ar Latvijas studentu vienotības gājienu līdz Latvijas Republikas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur notiks „Studentu dienas 2010” svinīgā atklāšana, un ziedu nolikšana pie J.Čakstes pieminekļa.

17. novembra vakarā, pēc tradicionālajiem Latvijas augstskolu konkursiem „POPiela” un „Jautrākie un asprātīgākie Latvijā”, jauno Zemgales Olimpisko centru pieskandinās festivāla kulminācija – „Noslēguma koncerts”. Šogad uz SEB Studentu skatuves kāps spožas zvaigznes: grupas Dzelzs Vilks, Labvēlīgais Tips, Credo un Tumsa. Pasākuma viesus izklaidēs DJ Andis. Pirmo reizi pasākuma vēsturē koncertā būs divas skatuves! Uz „Battery DJ Floor” skatuves spēlēs Latvijā pazīstami dīdžeji: Roberts Lejasmeijers, BTH, DJ KRESS, DJ Johansons, DJ NuFreak un DJ John.E.

Ieeja uz „Noslēguma koncertu” būs no plkst. 22:00 un biļetes cena – Ls 3,50. Biļešu iegāde pasākuma vietā, Kronvalda ielā 24.


Līdzīgi raksti blogā:
Ja interesē, kas notika tieši vienu gadu atpakaļ izlasi rakstu – Studentu dienas Jelgavā 2008
Un arī info par 2009.gada studentu dienu pasākumiem

4 domas par “Studentu dienas 2010 Jelgavā

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s