SEB bankas S3 komanda nokomplektēta un gatava startam

Šī gada 3. un 4. septembrī risināsies jau 4. uzņēmumu stratēģijas un piedzīvojumu sacensības S3.  Un šogad SEB komandas sastāvā esmu iekļuvis arī es, tā nu man ir prieks iepazīstināt arī pārējos ar saviem komandas biedriem. Aprakstošais teksts un foto no SEB bankas iekšējā intraneta.


SEB S3 2010. gada komanda. No kreisās: Kaspars, Ilze, Jānis, Harijs, Andis

Dalībai šajā spēka, prāta, izturības un vienotības piedzīvojumā pieteicās paši sportiskākie, izturīgākie un aktīvākie SEB darbinieki, no kuriem 5 visspēcīgākie septembra sākumā dosies 2 dienu garā starp-uzņēmumu turnīrā, lai mājās nestu labu rezultātu (pagājušajā gadā SEB komanda ierindojās augstajā 6. vietā, šogad ceram uz vietu pirmajā trijniekā).

2010. gada SEB S3 komandas sastāvs:
Kaspars Zvirgzdiņš – komandas kapteinis un virzītājspēks. Gudrs, aktīvs un atsaucīgs. Arī meža vidū saskatīs īsto taku, pa kuru virzīties, lai rastu izeju. Kur vien ir Kaspars, tur vienmēr būs atbilde uz jebkuru jautājumu. Kaspara trumpis: stratēģija un navigācija

Ilze Bukulde – sieviete, skaista un pie tam blondīne – kas no tā visa var iznākt, vaicāsiet? Ideāls sabiedrotais gan darbā, gan sporta sacensībās! S3 komanda bez Ilzes – tas būtu tāpat kā dators bez klaviatūras vai velosipēds bez pedāļiem. Ilzes trumpis: Komunikācija un loģisko uzdevumu risināšana augsta stresa situācijās.

Andis Zeidmanis – sports ir Anda otrais vārds un, visticamāk, viņš arī guļot sporto:) Smaidīgs un draudzīgs, līdz ar to lielisks atbalsts gan tajā brīdī, kad nepieciešams spēcīgs sabiedrotais, gan arī tajā brīdī, kad vajadzīgs uzmundrinājums. Anda trumpis: ātrums un neatlaidība

Harijs Kovaļevskis – lieliski prot saglabāt mieru stresa situācijās un koncentrēties uz matemātiskiem uzdevumiem arī pēc 100 km mīšanās ar velosipēdu. Redz to, ko citi neredz, zina to, ko citi nezina. Harija trumpis: Pozitīvisms un „cietie rieksti”

Jānis Zaumanis – gatavs sēsties uz velosipēda vai skriet sprintu arī 4 no rīta. Aktīvs, sportisks un zinošs – principā perfekts komandas biedrs S3 sacensībām. Ciena kolēģus un konkurentus un arī fiziski smagās sacensībās vienmēr ievēros SEB pamatvērtības – profesionalitāti, savstarpēju cieņu un atbildību. Jāņa trumpis ir mērķtiecība un azarts.

Gatavojoties sacensībām, SEB komanda jau īsteno kopīgos treniņus, kā arī piedalās sacensībās, tādejādi pārbaudot savu izturību un komandas saliedētību. Ieskatu par dažādām sacensībām kur piedalās SEB komandas dalībnieki var gūt šajā kalendārā: http://www.pdb.lv/calendar.php


Atbalsti savējos!

Kaspars Zvirgzdiņš stāsta: „Esmu ļoti priecīgs par komandas sastāvu, kāds šogad izveidots S3 sacensībām. Visi esam ļoti spēcīgi gan fiziskā ziņā, tāpat veiksmīgi tiekam galā ar prāta uzdevumiem, kas ir ļoti svarīgi S3 sacensībās. Lai arī šogad pieteikumu skaits dalībai šajās sacensībās bija ievērojami mazāks kā gadu iepriekš, visi pieteikumi, kurus saņēmām, bija ļoti pārliecinoši, tāpēc izvēli par to, kurš no kolēģiem būs SEB komandas sastāvā, izdarīt bija ļoti grūti. Šobrīd aktīvi trenējamies, lai rudenī varētu startēt pārliecinoši un savu mērķi – iekļūt pirmajā trijniekā – tiešām piepildītu. Ļoti ceram uz kolēģu atbalstu gan sacensību norises vietā, gan arī attālināti – tas ļoti palīdz!

Nedaudz vairāk par S3 sacensībām:

S3 ir vienīgās un nozīmīgākās publiskās korporatīvās vides stratēģiskās sacensības, kurās līdz šim aktīvu dalību ņēmuši vairāk nekā 60 dažādu nozaru vadošie Latvijas uzņēmumi. S3 notiks jau 4. gadu pēc kārtas.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, S3 mērķis ir dot iespēju uzņēmumiem sacensties, sadarboties un motivēt savas komandas un darbiniekus netradicionālā veidā. Sacensībās uzņēmumi piedalās, lai savu uzņēmumu veiksmīgi parādītu publiski, pieteiktu sevi kā progresīvu darba devēju, gūtu labu publicitāti savas reputācijas veidošanā, kā arī veidotu biznesa kontaktus neformālā vidē.

S3 ir stratēģija, sacensība un sadarbība – trīs notikuma sadaļas, kas mijas visu sacensību laiku. S3 veido fiziskie un prāta pārbaudījumi, komandas saliedēšanas elementi un biznesa stratēģijas risinājumi nestandarta vidē, kā rezultāts atkarīgs no komandas darba un stratēģijas. Sacensības norisinās brīvā dabā, bet norises vieta tiek paziņota īsi pirms sacensību norises.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s