Futurāma atgriezīsies jau Jūnijā

Viens no maniem mīļākajiem multfilmu seriāliem, ko ierindoju blakus Family Guy un Simpsoniem bija Futurāma. Diemžēl 2007.gadā to pārtrauca rādīt, bet nu jaunākās baumas ziņo, ka seriālam top turpinājums un pirmizrāde gaidāma jau 24.jūnijā.

Ieskatam jaunās sezonas treilerītis:

Nedaudz variāk par Futurāmu no Wikipēdijas:

“Futurāma” (Futurama) ir animācijas seriāls, kura autori ir Mets Greinings (animācijas seriāla “Simpsoni” veidotājs) un Deivids Koens, tas saņēmis dažādus apbalvojumus, tostarp trīs Emmy balvas. Darbība seriālā norisinās 30. gadsimta beigās un 31. gadsimta sākumā. Sākotnēji galvenais varonis nokļūst 2999. gada 31. decembrī, tomēr nākamo sezonu laikā tiek sagaidīts 3004. gads. Nosaukums “Futurāma” aizgūts no 1939. gada Pasaules izstādes (Ņujorkā) paviljona, kurā tika attēlots, kāda varētu būt pasaule 1959. gadā.

Seriāla pamatsižets saistīts ar picas piegādātāju Filipu Fraju, kurš nejauši nokļūst 1000 gadus nākotnē un kļūst par piegādātāju uzņēmumā “Planet Express”. Citi nozīmīgi seriāla varoņi ir Fraja attāls pēctecis profesors Hūberts Fernsvorts, krabjveidīgs citplanētietis doktors Zoidbergs, vienacaina kosmiskā kuģa pilote Turanga Līla, marsiete Eimija Vonga, robots Benders un grāmatvedis Hermejs Konrads.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s