Kā pasūtīt lētas aviobiļetes no Ryanair un citām aviokompānijām

Vairākas reizes esmu saņēmis jautājumu kā man izdodas tikt pie pašām lētākajām visiem maniem ceļojumiem, un mana atbilde ir ka tās ir jāmeklē. To var darīt pa taisno lēto aviokompāniju mājaslapās un iet cauri katram galamērķim pa dažādām nedēļām. Bet ja ir nepieciešams lidojumus sakombinēt, tad es ieteiktu lietot SkyScanner.net

Tas ir ideāls visiem ceļotājiem, kuriem patīk pašam plānot savus ceļojumus. Ja velies, lai ceļojums izmaksātu vēl lētāk tad ieteiktu izmantot Couchsurfing vai Hostpitality club iespējas, bet par tām citā rakstā.

SkyScanner.net ir lidojumu meklētājprogramma, ar ko tā atšķiras no pārējām, minēšu vairākus iemeslus:

 1. Ir ļoti ērti lietojama, jo ir jānorāda tikai pamatinformācija.
 2. Lidojumam var norādīt vēlamo mēnesi vai pat visu gadu, lai atrastu lētāko lidojumu.
 3. Tiek piedāvāts meklēt visu lēto aviokompāniju lidojumus (piemēram : Ryanair, EasyJet, WizzAir un daudzas citas)

Piemērs!

Pievienošu arī uzskatāmu piemēru kā šī sistēma darbojas salīdzinot  skyscanner.net un letasaviobiletes.lv

Lidojums Rīga (Latvija) – Seviļa (Spānija) 2010. gada 19. aprīlis, lidojums 1 cilvēkam.

Lētākais variants ko atrod letasaviobiletes.lv ir 182.90 LVL

To pašu lidojumu meklējot skyscanner.net

Secinājumus varat izdarīt paši. Vienreiz pamēģinot, turpmāk vienmēr lidojumu meklēšanai izmantosiet šo lapu.

—————————————————-

Šis ir pirmais mana bloga raksts, ko ir uzrakstījis ārštata autors – Gatisko. Ceru uz turpmāku sadarbību un jauniem rakstiem arī nākotnē.

11 domas par “Kā pasūtīt lētas aviobiļetes no Ryanair un citām aviokompānijām

 1. par skyscanner.net piekrītu pilnībā. Manuprāt, netika pieminēts svarīgs fakts, ka letasaviobiletes.lv tāpat kā daudzi citi LV resursi izmanto čehu Amadeus sistēmu, kurā nav iekļautas lētās aviokompānijas tādas kā Ryanair, tā nu ir arī galvenā atšķirība.

  Un vēl, kas diezgan svarīgi, tad dažreiz skyscanner lapā cenas nesakrīt ar aviokompānijas cenām, tāpēc vienmēr jānočeko vēlreiz 😉

 2. es ar kopš atklāju skyscaner esmu sajūsma, lai gan patiesībā laika gaitā ir atklājušies daži trūkumi tai lapā – kā rezultātā, ērtāk un precizāk sanāk meklējot pa tiešo caur avio mājaslapu…

  vnk pāris reizes ir bijis, ka ryanair mājas lapa vel uzrādās kāds neliels skaits biļešu, bet skyscaner vairs neuzrādās… (nezinu kāpēc tā)

 3. tieši tā.
  ScyScanner ir tikai meklētājs, kas palīdz atrast labos piedāvājumus un pašas biļetes ir jāpērk attiecīgās aviokompānijas mājaslapā.

  Vēl jau pastāv arī risks, ka kamēr pētat biļetes cenas mainās. Vai arī ir kāda tehniska kļūda pasūtot biļetes, kas visbiežāk ir Airbaltic it sevišķi, ja ir izziņota kāda akcija..

 4. Es izmantoju Avio.lv portalu. Tas nav SkyScanner, bet pie tiem biezi ir loti labas cenas, letak neka pasam Balticam. Un operatores ir skaistas 🙂 + inromacija latviesu valoda.

 5. Jā, es arī iesaku avio.lv portālu. Tas gan nav tieši lowcost aviokompāniju meklētājs, bet tomēr meklē pievilcīgas cenas. Un šis portāls izmanto Galileo aviobiļešu rezervēšanas sistēmu, kura piedāvā arī dažas lowcost aviokompānijas. 🙂

 6. Skycanner ir ļoti labs rīks lētu biļešu meklējumos, es pats arī izmantoju skycanner, tomēr skycanner nerāda korekti airBaltic aviobiļetes cenas un dažos gadījumos vispār netiek uzrādītas airBaltic aviobiļetes cenas dažiem maršrutiem.
  Tāpēc papildus es ieteiktu izmantot http://www.swoodoo.com, kurš arī meklē Ryanair, Wizzair un arī Airbaltic aviobiļetes cenas.
  Vēl varētu pieminēt, ka latvieši valodā arī ir mājas lapa http://www.letakais.lv kura salīdzina Wizzair, Ryanair un Airbaltic aviobiļetes cenas. Kas uzrāda samērā korekti šīs cenas tiešiem lidojumiem no Rīgas.

 7. Es pēkru aviobiļētes te – http://avio.lv sākumlapā uzreiz ir rezdamas cenas uz kūrortiem, var ātri čekot cenas katru dienu. Vēl viņiem ir zemo cenu kalendārs, var redzēt citu cilvēku atrastas cenas

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s