Distanču slēpošana Uzvaras parkā

Vakar beidzot izdevās atklāt distanču slēpošanas sezonu Uzvaras parka slēpošanas trasē. Pēdējo reizi tur biju uz pagājušās sezonas beigām, kad sniegs jau vairāk līdzinājās ledum, tāpēc vēl jau vairāk vakardienas trase mani ļoti iepriecināja. Sniegs bija ļoti labs, neskatoties uz to, ka bija daudz cilvēki, kas izmantoja iespēju savu darbadienu noslēgt ar aktivitātēm svaigā gaisā. Tāpēc visiem silti iesaku izmēģināt distanču slēpošanu Uzvaras parkā.

Arī tiem, kam nav savas slēpes, tās ir iespējams tur uz vietas noīrēt par gana saprātīgu cenu 3 Ls stundā, kas iesācējam būs pilnīgi pietiekami, lai atcerētos, kā tas ir slēpot ar distanču slēpēm. Trase šogad darbojas katru dienu no 10:00 līdz 21:00 ieskaitot brīvdienas, bet inventāru izsniedz līdz 20:00.

Slēpojot uzņēmu pāris bildes ar iPhone, kā arī ieslēdzu sen aizmirstu Trailguru programiņu, kas ar GPS palīdzību uzzīmē kartē maršutu un parāda arī detalizētu analīzi.

Ja šogad vēlaties piedalīties interesantās sacensības ar distanču slēpošanas elementiem, tad esat aicināti uz Adaptētā biatlona sacensībām kādā no 3 posmiem – Jelgavā 16.janvārī, Dobelē – 30.janvārī vai Rīgā 14.februārī. Vairāk info meklē Piedzīvojumu darbnīcas mājas lapā.

Bet ja vēlaties izbaudīt distanču slēpošanu visā tās krāšņumā, tad dodies līdz Adventure Lab Distanču slēpošanas pāgājienu Somijas Lapzemē, kur būs iespēja izslēpoties pa Ziemassvētku vecīša slēpošanas trasēm.

Viena doma par “Distanču slēpošana Uzvaras parkā

  1. Pro 22. aprīlis, 2013 Interesanti! Varbūt ir sākusies jaunas zvaegznis ēra un pārējiem pirmssezonas titulētajiem spāņu favorītiem nāksies jaunajam tautietim pienest ūdeni’?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s