Pokera līgai jauns čempions – that’s me

Jaungada brīvdienas bija bagātas ne tikai ar sniegu un aukstumu, bet arī aktivitātēm. Kā viena tām bija Jelgavas pokera līgas 2009.gada fināls, kas pateicoties Ivo vārda dienai un labvēlībai risinājās skaistās lauku mājās ar pirtiņu tiešā Pokaiņu meža tuvumā.

Pasākums bija interesants, jo notika pat 2 turnīri – vispirms mazais galds, kur 7.-10. vietas ieguvēji cīnījās par pējējo ceļazīmi uz fināla galdu, kur sezonas kopvērtējuma 6 labākie spēlētāji jau viņu gaidīja.

Žetonu skaits bija sadalīts atbilstoši sezonas laikā sakrātajam punktu daudzumam, bet tā kā man kopvērtējumā bija 3.vieta, tad čipu skaits bija virs vidējā. Jau spēles 2.partijā čiplīderis Atis ar KK uzrāvās uz fināla jaunpienācēja Mārtiņa Ū. AA, kas viņam ļāva savas čipus dubultot, bet sezonas līderi nedaudz atsēdināja malā jau pašā spēles sākumā. Arī pārējiem top4 spēlētājiem spēles sākums nevedās tik ļoti, jo čipu skaits lēnā garā samazinājās. Ilgi bija arī jāgaida līdz pirmajam kritušajam un tas izrādījās iepriekšējās sezonas līderis Gatis. Cīņa risinājās gana saspringta, jo neviens nevēlējās tik viegli atdot iespēju kļūt par 2009. gada čempionu. Skaists Double-up izdevās man pret Valdi, kas deva iespējas turpināt spēli ne kā šortstakam. Pēc nospēlētām 1,5 stundām pienācās laiks arī pauzei un es godam biju nopelnījis čiplīdera godu ar gandrīz pusi no kopējiem žetoniem.

Lai gan sev biju iestāstijis, ka tieši pēc pauzes ir jānomierinās, nākamajās 2 partijās atdevu 1/3 no saviem žetoniem tikai un vienīgi savu kļūdu dēļ. Nācās atkal pievilkt grožus spēlēt prātīgāk. Tas arī izdevās un lēnā garā biju aizspēlējies līdz top 3, kur pie galda vēl sēdēja Atis un Artūrs. Spēlējām kādu laiciņu līdz pienāca izšķirošā partija, kad uz rokas ienāca divi deviņnieki un uz flopa trāpiju setu. Kaut kāds minraise, call un uz turn ienāk otrs piecenieks, kas pa nelaimi Atim veido setu ar pieciniekiem, bet man tas nozīmē jau Full-House. Minraise no manis, un Atis daudz nedomādams šauj iekšā all-in ar saviem 555, automātisks call no manis un cerība, ka riverā neienāks vienīgā kārts, kas Ati varētu izglābt – atlikušais piecinieks. Viss notiek kā tam jānotiek un paliekam 2vatā ar Artūru, vienīgi čipu skaits ir attiecībā apmēram 1:8, tā ka vairākas kļūdas vai totālas neveiksmes trūkums mani varēja apturēt no Čempiona statujas iegūšanas. Nekas tāds nenotika un spēle ātri beidzās ar lieliem prieka bļāvieniem no manas puses.

Pievienoju arī savu vārdu uz jaunizveidotās kausa.

Beigās laimīgie foto mirkļi no fināla.

2 domas par “Pokera līgai jauns čempions – that’s me

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s