Klāvs. Jaunais Rīgas teātris

Klavs-Elsbergs-foto-bildeVakar biju uz JRT izrādi Klāvs, kas ir Vara Piņķa režisēta un izpēlēta monoizrāde. Līdz šim par Klāvu Elsbergu zināju pavisam maz, tikai to, ka viņa dzeja ir bieža viešņa Pērkona dziesmās, kas neatstāj vienaldzīgu tieši ar saviem tekstiem.
Pats dzeju nelasu, diemžēl, bet tā kā pateicoties Jelgavas Alunāna teātra dzejas izrādei “Nāc uz manām trepēm spēlēties” ar Māra Čaklā dzeju, man bija izveidojies ļoti pozitīvs priekštats par dzejas izrādēm. Un ja vēl dzeja ir tik līriska, ka to līdzīgi Čaklā dzejai izmanto spēcīgu dziesmu tekstos, tad bija noteikti jāaiziet un pašam jānovērtē šī izrāde.

Gāju ar lielām ekspektācijām, ka man šī izrāde patiks, un tā arī bija. Protams, iespaidus pastiprināja fakts, ka tā notika JRT Mazajā zālē kā arī tas, ka es sēdēju pašā pirmajā rindā.

Ja kaut nedaudz  apsverat iespēju iet uz šo izrādi, tad noteikti ejiet. Šodien papētot vairāk informācijas par Klāvu Elsbergu kā arī palasot izrādes anotācijas, atradu arī Dienas žurnālistes video par to. Bet ja nu jums jau biļetes ir rokā, tad ieteiktu to neskatīties, lai nezaudētu pārsteiguma efektus izrādes laikā.

Neizdevās iesēdināt video šeit tāpēc saite uz Diena.tv

Pielikumā pievienoju linku uz 2 Klāva Elsberga dzejas krājumu fragmentiem.

Līdzīgi raksti šajā blogā – Puspietura Jaunajā Rīgas teātrī

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s