Ceļojuma bildes – Glāzgova, Skotija

Beidzot lēnām sāku savest kārtībā savas bildes, kas man mētājas uz datora mapītē Bildes nešķirotas, jo tās izmēri jau sasniedz pārdesmit gigabaitus un tāpēc kaut kas noteikti bija jāsāk ar tām darīt, lai paliktu tikai tās bildes, kuras vēlāk pašam gribētos apskatīties, kā arī parādīt citiem.

Sāku ar ceļojuma bildēm, jo tās pēdējā gada laikā ir sakrājušās gana daudz.

Raksta sākums

Sākšu ar pagājušā Rudens ceļojumu uz Skotijas galvaspilsētu Glāzgovu. Šo pilsētu izvēlējos ļoti vienkāršu apsvērumu vadīts, jo tieši uz turieni varēja aizlidot no Rīgas par tieši 1 santīmu pateicoties Ryanair īpašajiem piedāvājumiem. Pēc tam nācās sakombinēt un aizlidot arī uz Stokholmu (arī 1 santīms), kur arī pavadījām pusotru dienu, kā arī atpakaļceļš no turienes uz Rīgu arī bija viens santīms. Tā nu mēs Ryanair par šo jauko braucienu katrs samaksājām 3 santīmus.

Glazgow, Scotland

Glāzgova tiešām ir jauka pilsēta, un kā apliecinājums tam, ka man tur tiešām patika ir nopirktās biļetes uz turieni arī šajā rudenī (precīzāk Decembra vidū jau būs ziema).  Šoreiz sanāca reāli pārmaksāt, ja salīdzina ar iepriekšējo reizi, jo biļetes cena bija 7 LVL turp-atpakaļ. Plus vēl katram nācās piemest vēl 7 latus par to, ka nepamanīju, ka Ryanair rezervējot ir piemetis maksu par Visa kartes izmantošanu.

Viena doma par “Ceļojuma bildes – Glāzgova, Skotija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s