Lieliska atpūta Turku arhipelāgā

Tieši Līgo vakarā atgriezāmies no lieliskas atpūtas Turku arhipelāgā Somijas dienvidrietumos. 4 dienas un perfekti laika apstākļi padarīja šo mazo ceļojumu par lielisku atpūtu.

Ceļojuma laikā izdevās izbaudīt gandrīz visu, ko sniedz šīs salas.

Pirmā diena tika veltīta “hiking” pa Somijas mežu takām. Lai gan hiking takas salās nebija iekārtotas tik ļoti kā ziemeļos Lapzemē, tomēr bija gana interesanti un uzmundrinoši tās izstaigāt.

Otrajā dienā izzīrējām velo (par gana saprātīgu cenu – 4 velo, 1 diena, 50 EUR)  un dienu pavadījām minot pedāļus. Uzliek maršutu uz kartes biju pārsteigts, ka kopā izdevās nobraukt vairāk kā 50 km, jo pirms tam likās, ka tik laiski braucot mēs nobraucām tikai kādus 30. 

Pirmās divas dienas nakšojām pie Nauvo jahtu piestātnes ķipa kempingā, bet tas īsti nebija kempings. Bet tā kā tajās dienās risinājās somu Midsummers, tad mēs tur nebijām vienīgie telšotāji. Bet atpūta pie ūdens jahtu ostā bija arī savi plusi, jo katru vakaru bija iespēja izbaudīt tradicionālo somu pirti, kā arī 6.d vakarā uz kuģīša bijā dzīvā mūzika ar gana azartisku soloģitāristu, kas spēlēja labus kaverus.

Vakarā iepostēšu arī pa kādai bildei, bet pagaidām jāiztiek tikai ar vienu, kas man bija iPhonā uzņemta pastaigā pirms gulētiešanas.

Somijas salu saulriets

 

 

Viena doma par “Lieliska atpūta Turku arhipelāgā

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s