Izmēģināsim Raketlonu praksē

racketlon_logoVēl ārā bija ziema, kad pirmo reizi esportā izlasīju par interesantu sporta veidu raketlons, kurā tiek apvienoti 4 dažādi rakešu sporta veidi – galda teniss, badmintons, skvošs un lielais teniss. Jau tad dzima ideja, ka būtu reāli interesanti izmēģināt šo spēkus šāda veida daudzcīņā. Aprunājoties ar tuvākiem un tālākiem draugiem, arī viņiem šī ideja nelikās zemē metama, tad tikai atlika vien saorganizēties..

Tad nu esam saorganizējušies, sarunājuši laukumus un inventāru visām disciplīnām un turnīrs var sākties.

Sākums paredzēts ir šo 7.d  – 17.maijs 10:00 LLU sporta namā (Raiņa iela 1, Jelgava) ar galda tenisa un badmintona disciplīnām.
Tālāk virzīsimies uz Fitland skvoša laukumu, kur ir rezervēti abi laukumi no 12:30 līdz 13:30.
Un pasākums noslēgsies Zemgales Tenisa kortos, kas atrodas pie Jelgvas Ledushalles Pārlielupē.

Būtu jauki, ja varētu savākties vismaz 10 aktīva sporta mīloši cilvēki, pagaidām pieteikušies ir 6 dalībnieki. Tāpēc ja interesē, tad raksti man, komentāros, vai arī zvani (29727745) un piesakies līdz piektdienas pēcpusdienai.

Vairāk informācijas par šo sporta veidu daudzcīņu Raketlona mājas lapā, kur var atrast arī detalizētus noteikumus.

4 domas par “Izmēģināsim Raketlonu praksē

 1. Sveiks, prieks dzirdēt, ka Raketlonu spēlē arī Jelgavā. Ja Tev liekas lietderīgi, informāciju var ievietot arī http://www.racketlon.lv, ja nemaldos daži aktīvie spēlētāji ir no Jelgavas un Dobeles. Vari padot arī ziņu par rezultātiem.
  Šo svētdien nesanāks aizbraukt, Siguldā spēlējam amatieru badmintona turnīru, bet gan jau citu reizi.

  Sveicieni,
  Zigmārs
  29237019

 2. Jā, žēl, ka iekrīt tieši šajā svētdienā, jo jau ieplānotas citas aktivitātes – Zigmāra pieminētais badmintona turnīrs. Citādi, noteikti aizbrauktu uzspēlēt. Cerams, drīz būs kas līdzīgs! 🙂

  Un – gaidām Jelgavnieku pieteikumus tuvākajam turnīram Rīgā – 6.-7. jūnijā Tenisa centrā ENRI, Stirnu ielā, kur visi sporta veidi tiks izspēlēti vienuviet.

  Tā pamatideja raketlonā ir tāda, ka divi pretinieki visus sporta veidus izspēlē pēc kārta, līdz ar to ir zināms rezultāts uz konkrēto brīdi, bet arī šāda iniciatīva ir apsveicama, ja nav citu iespēju ‘izvērsties’ un visu spēli noorganizēt uzreiz.

 3. Žēl, ka esiet uztaisījuši šo turnīru vienā laikā ar Nordea maratonu. Tā es kā Jelgavā dzīvojošais arī piedalītos. Bet, ja Jūs ātri tur nebeigsiet, varētu pēc pusmaratona arī piedalītos raketlonā:)

 4. uzradušies daži jautājumi, bet ir doma pieteikties, zemgales ziņās rakstīts, ka var līdz šodienas pēcpusdienai pieteikties, bet telefons netiek celts

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s