Savā bankā izdevīgāk

Šodien saņēmu kārtējo epastu no Swedbankas. Intereses pēc izlsasīju viņu nesen iznākušu izdevumu Mana Banka – par laimi elektroniski, jo viņi laikam sapratuši, ka uz vienu adresi sūtīt 3 biezus žurnālus, kas pie tam vēl nedeg, īsti nav izdevīgi.

Bet nu stāsts būs par rakstiņu, kas man arī likās gana tuvs lai to atvērtu – Speciālais Velo piedāvājums no Swedbankas. Tiek piedāvāts solīds Scott velo, kas ir pieejams tikai Swedbakas klientiem, pa daudz maz normālu cenu – http://www.swedbank.lv/velo/

swedbankas-velo

Vēl vairāk piesaista viņu uzsvērtais sauklis – Savā bankā izdevīgāk!

Papētot sīkāk to, kas ir uzrakstīts pie zvaigznītes, redzam, ka tā nav nekāds nomaksas darījums, bet vistīrākās pārmaksas darījums:

*Pērkot uz nomaksu, cena Ls 396. Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā, ka nomaksas termiņš 36 mēneši, GPL – 35,51%. Maksājumu summa nomaksas perioda beigās Ls 604.01 Ls. Cena, pērkot bez nomaksas Ls 489.
Aizņemies pārdomāti, izvērtējot iespējas atmaksāt.

Nu nav tie cilvēki gudri, kas izvēlēsies braukt ar šādu velo uz Pārmaksu un vēl šajos apstākļos.
Paldies PTAC par obligāto prasību ievietot Gada procentu likmi šāda veida piedāvājumos. Tāpēc vēlētos aicināt nevis aiņemties pārdomāti, bet rēķini līdz, ko banka no tevis grasās noplēst. Un aizņemties par procentu likmi, kas rakstās ar divciparu skaitli ir vienkārši stulbums. Vēl jo vairāk patēriņam.

Viena doma par “Savā bankā izdevīgāk

  1. Ari es nopirku Swedbank klientiem piedavato velo tikai pagashgad. Pirku uz nomaksu, jo nav tadas naudas uzreiz, apzinajos ka parmaksashu, tadel censhos izprikt rietni atrak, bet nevaru piekrist, ka tas ir neizdevigi, jo labu velo nopirku, tapat butu pircis uz lizingu vienalga kuraa veikalaa – Gandra, Fans vai ZZK. visu cienu scott patiesham ir labs un serviss ko piedavaja banka, ritenis saskruvets manam augumam pievests pie manam durvim.
    Bagaats dara ka grib, nabags kaa var!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s