POST CLUB – Jelgavā atveras jauns klubs +foto +video

Beidzot tā diena ir pienākusi par kuru Jelgavā jau runā vairākus gadu. Līdz šim Jelgavā ir bijuši 2 diametrāli pretēji klubi – latviešu mūziku spēlējošie Jelgavas Baltie krekli un dažādām pilsētas leģendām aprunātais klubs Tonuss. Ja pienāk 5.d vai 6.d vakars galvu daudz lauzīt nesanāk un ja tiešām gribās kaut kur arī padejot un tad daudz lielāka varbūtība ir tikt uz krekliem, ja vien tajā vakarā blakus dejošanai nav ideja arī izkauties. Turpretī Kreklos gan publika, gan mūzika mainās ļoti reti. OK, šogad viņi nedaudz mainījuši formātu un ik pa laikam ieskanās kāda 80. un 90. gadu ārzemju mūzika un pat bija noorganizējuši pāris pasākumus, kur tradicionālo latviešu mūziku nomainīja klubu mūzikas remiksi, bet kopumā Jelgavā prasīties prasījās pēc kādas citas alternatīvas, kur pavadīt weekenda vakarus.

Un tā, pāris zināmu cilvēku izņēģinājuši veiksmi kafejnīcā-bārā Jurate organizējot pasākumus ar nosaukumu Fly High, izlēma šai vietai pievērsties nopietnāk. Apstākļu sakritības dēļ Jelgavas pašā centrā atbrīvojās ideāla vieta jaunam klubam – 1938.gadā celtā Jelgavas Pasta ēka, kurai pat tika piešķirts Zilais karogs par ēkas vēsturisko interjeru. Šo interjeru tad viņi ir arī saglabājuši un galvenajā pasta apkalpošanas zālē uzmūrējuši ovālu bāru, ap kuru visāpkārt iespējams gan sasēsties, gan arī dejot. Tāpēc arī jaunā kluba nosaukums ir POST CLUB vai latviskojot sanāk Pasta klubs – tāds savāds tas nosaukums jau ir, bet nu domāju, ka laikā gaitā pie tā apradīs un nekas savāds vairs neliksies.
Ieejot klubā, pie kāpnēm joprojām stāv informācija par to, kur atrodas šķirotava, kur galvenā pasta zāle. Iespaidīgi izskatās arī augstie griesti un vairāk kā 70 gadus vecās lustras, kas lielā daudzumā karājas pie grieztiem. Turpinot pasta tēmu tualetēs bija salīmētas dažādas senlaicīgas vēstules un pastkartes, bet īsti citur es atsauces uz pastu tā arī nepamanīju – vai nu vēl nav kārtīgi sadomājuši vai arī detaļas nebija tik pamanāmas. Bārs bija pārpildīts un pēc dzērieniem bija jāgaida tik pat ilg kā jebkurā citā pilnā klubā, tāpēc arī ar dzērienu karti neizdevās iepazīties, lai pārliecinātos vai tajā ir atsauces uz pasta tematiku.

pasta-klubs-atversana-post-club

20.februārī ir paredzēta kluba atvērša, jeb kā viņi pašo to sauc par GRAND OPENING, bet man jau 14.februārī bija iespēja apmeklēt šo klubu, kad viņi organizēja tādu ka pre-opening un izmantoja to kā testa pasākumu gaidāmajai atklāšanai, jo ne velti daudzi mazie darbiņi nebija padarīti līdz galam un visi tajā dienā aicinātie palīgi savus darbus beidza 10 min pirms kluba atvēršanas. Bet es nešaubos, ka nedēļas laikā viņi būs novērsuši visus defektus un jau 5.d klubs varēs atvērties visā tā spožumā.

Pagaidām izskatās, ka šis klubs tiešām atdzīvinās Jelgavas nakts dzīvi, jo mūzika pirmajā vakarā bija vairāk kā baudāma, par kuru rūpējās DJ Gustavito, kas bieži manāms Nautiliusā un Coyote Fly.  Arī atklāšanā mūzika solās būt ļoti pozitīva, jo spēlēs DJ Švāns. Tāpēc jānovēl viņiem šo pozitīvismu noturēt arī turpmāk. Lai to panāktu viņiem vajadzētu spēlēt pozitīvu klubu mūziku un galvenais, lai viņiem izdodas kārtīgs face-control un visa negatīvā Tonusa publika nepārsviestos uz Pasta klubu.

Ilustrācijai pievienoju arī pāris bildes no pirmā pasākuma Post Club telpās, kas norisinājās 14.februārī. Paldies Guntaram, kas bija paņēmis līdz savu fotoaparātu un varēja padalīties ar mani ar dažām savām bildēm.

Pievienoju ari video no Post Club Pre-party Valentindiena 14.feb

11 domas par “POST CLUB – Jelgavā atveras jauns klubs +foto +video

 1. Apsargi vienozimigi nebija tie kas piesaistitu un piesaistitu publiku nakt vel uz klubu! Rupji, nedraudzigi, draudosi, nelaipni, utt! parejie sikumi ir pienemami jo jauns klubs un talak bbus ok! es tam ticu, bet apsargi rada shaubas par apmekleshanas prieku!

 2. Uze vtoroj ili tretij raz ohranniki prosto ne puskajut v klub,bez pricini!!!
  Aaa kogda sprawivajew pocemu,izbivajut..
  Ja dumaju etot klub dolgo ne proderzitsa!

 3. Pozor!Ehe odin pozor jelgave…Vam tonusa malo?Ehe odin indjushatnik otkrili.Da,i kogda ”pacani” perestanut eti sumo4ki toskatj?4to za moda?
  Hlamurnij korovnik….

 4. milzīgs paldies, beidzot jelgavā ir kaut kas daudz maz sakarīgs,jo krekli un krievu mītne tonuss manī nekādu prieku izklasidēties Jelgavā neviesa. malači!

 5. NU katra zinjaa Pasts sobrid ir tiesam visnormaqlaka vieta kur atpusties, ir sawi miinusi, bet ar katru bridi tie uzlabojas, tas pasa WC, sakuma tur bija tik briesmigi ka apsweru domu wnk tur wairs neiet, bet neko wiss tagad ir ok, wieniigais kas joprojaam——-NAW GAISA, NAW koELPOT, piipeetawu at wajadzeetu wairaak wentileet :p
  puisiem ir wel ko dariit laito wisu uzlabot….

 6. Es gribeju jautat!Vai bus tads tusin6 ka vakar bija pasta sali?Jo teik6u godigi sen nebiju ta istusejies un bija vienkar6i super!:)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s