Noslēgusies Pokera Līgas pirmā sezona

Jau kādu laiciņu Jelgavas aktīvākie pokeristi regulāri tiekas un savā starpā spēlē kāršu spēli, ko plašākās aprindās mēdz dēvēt arī par Texas Hold’em. Pagājušajā gadā dzima ideja šo spēli padarīt vēl aizraujošāku un tika nolemts dibināt Pokera Līgu. Tika izveidota punktu skaitīšanas tabula, turnīra nolikums, kas īsumā skan tā, ka katru mēnesi tiek organizēts vismaz viens turnīrs, kurš notiek Jelgavā vai tās apkārtnē un tajā piedalās vismaz 6 dalībnieki, lai tas tiktu ieskaitīts Pokera Līgas kopējā ieskaitē. No katra turnīra 20% no balvu fonda tiek ieskaitīti kopējā gada potā, kas tiek izcīnīts sezonas beigās un par kuru cīnās top 6 labākie pokeristi pēc reitinga.

Tad nu viens tāds gads ir aizritējis un bija pienācis laiks izspēlēt Grand Final. Par laimi(vai veiksmi vs. meistarību) sezonā biju iekrājis gana daudz punktus, kas man kopvērtējumā deva 2.vietu (no 27 dalībniekiem, kas vismaz reizi bija piedalījušies turnīrā) par ko protams priecājos un ar lepnu sirdi un smaidu uz lūpām devos uz Grand Final izspēli.

Pirms turnīrs bija sācies tika apbalvots kopvērtēju līderis Gatis ar Pokera Līgas lielo kausu, kā arī tika iemūžināti visi 6 finālisti (katra īss raksturojums Pokera blogā, text by Valcha) ar PokeraFace izteiksmi!
apbalvo-gati

pokerfaces

Un turnīrs varēja sākties! Man kārtis galīgi nenāca, bet turpretī Atim tās nāca aumaļām, ar 3 x pēc kārtas izspēlēm uz kalpiem, kas arī ļāva viņam iegūt reālu čipleadu. Mani žetoni tikai ruka un ruka, bet par prieku man, tie izbeidzās tikai tad, kad jau 2 cilvēki bija atvadījušies no fināla galda. Tā nu sezonas finālu noslēdzu 4.vietā, kas nav nemaz tik traki. Atis tā arī fināla finālā uzvarot Artūru B. tika pie mazā kausiņa,  3.vietā atstājot sezonas līderi Gati!

Pāris priecīgas bildes un visi gatavi laist ielās nosvinēt!

Grand Final Top 4

top4

lec1

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s