Velotūristu aicinājums pavadīt aktīvu atvaļinājumu

Latvijas Veloturistu biedrība, kas regulāri organizē dažādas sportiskas aktivitātes gan Latvijā, gan arī ārpus tās, arī jaunajai ziemas sezonai ir sagatavojusi interesantus piedāvājumus, kā pavadīt nedēļu sava atvaļinājuma nesēžot siltā istabā pie kamīna skatoties tv vai lūrot datora monitorā.
Šajā ziemā ir pat 3 dažādi ceļojumi no kā izvēlēties, es pats esmu izvēlējies pievienoties 2 no tiem – uz kalniem ar slalomenēm uz Bosniju un Hercogovinu, kā arī februārī distanču slēpošanas pārgājienu aiz polārā loka Lapzemē. Bosnijas slēpošana būs tieši uz Ziemassvētku brīvdienām, bet Lapzeme ir ieplānota uz februāra beigām līdzīgi kā pagājušajā gadā, un tad tā bija patīka vides maiņa, jo ziemā daudz patīkamāk ir pavadīt brīvdienas ieskautam ar metrīgu sniega segu, nevis tikt aplietam ar lietuslāsēm plus 8 grādos Rīgas ielās.
Piedāvājumā ir arī trešais brauciens uz Slovākiju, kas ir lētāks un līdz ar to arī pieejamāks jebkuram, kas dod priekšroku garākiem nobraucieniem par 100m. Slovākijas Tatri ir ieplānoti tieši uz Jaunogadu, tā kā, ja man būtu neierobežotas atvaļinājumu iespējas brauktu arī uz to!
Iepriekšējā gadā pats piedalījos gan apciemojot Slovākijas kalnus, gan arī Lapzemē ar distanču slēpēm beidzot iemācījos darboties. No abiem šiem braucieniem ir izdevušās arī ļoti skaistas bildes, gan ar ziemeļblāzmu, gan apsnigušiem kokiem, gan arī akīvistiem kustībā.
Visu pamatinformāciju var iegūt apstkatoties braucienu pdf failiņus velotūristu mājaslapā, sadaļā ziemas braucieni.
kā arī rakstot vai zvanot veloturistiem

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s